Kontakt

Kontakt

Producenci
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

PostHeaderIcon Serwis

 

Serwis RADMAR Radiokomunikacja to kompleksowy serwis sprzętu radiokomunikacyjnego. Instalujemy zestawy radiowe przewoźne jak i stacjonarne.

Dysponujemy profesjonalnym zapleczem serwisowym wyposażonym w specjalistyczny sprzęt pomiarowo-kontrolny, dzięki któremu potrafimy działać w sposób szybki i precyzyjny, w pełni satysfakcjonujący naszych Klientów.

Nasz warsztat

W zakres usług serwisowych wchodzą m.in.:

  • Naprawa CB w trybie ekspresowym

  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

  • Regulacja i przestrajanie CB radia

  • Profesjonalne doradztwo

  • Szybkie wykrywanie usterek i awarii sprzętu CB

  • Modernizacja i konserwacja

 

W większości przypadków sprzęt naprawiamy na miejscu – siedziba RADMAR Radiokomunikacja jest sklepem jak i punktem serwisowym. O ile nie zachodzi niezbędna potrzeba, nie przesyłamy sprzętu dalej i nie narażamy Klientów na dodatkowe koszty i dłuższy czas oczekiwania.

W przypadku nieskomplikowanych awarii lub korekt sprzętu, usługę wykonujemy natychmiast.

RADMAR Radiokomunikacja poza serwisem oferuje również usługi modernizacji radiotelefonów, w zakresie zgodnym z normami przepisów. Modyfikacje mogą polegać na poprawie selektywności, czułości jak również podniesieniu odporności na silne sygnały.

Radia, które przeszły naprawy w naszym punkcie serwisowym są objęte gwarancją na zrealizowaną usługę. Umożliwiamy Klientom także przeprowadzenie testu odbiornika w punkcie.